Vladimir Kličko vs. Anthony Joshua

Návrat kráľa je naplánovaný na veľkonočný víkend! Využite voľné dni na návštevu Londýna a hviezdneho súboja na vypredanom Wembley.

Kompletný zájazd na duel Kličko vs. Joshua v cene 590 € zahŕňa:

  • obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Bratislava – Londýn)
    *na vyžiadanie pripravíme iné miesto odletu
  • ubytovanie na 1 noci vo výbornom 4* hoteli
  • vstupenku základnej kategórie na duel Kličko vs. Joshua a kompletný boxerský program večera
    *vyššie kategórie na vyžiadanie
  • služby slovenského delegáta

*Poznámka: Duel sa uskutoční počas predĺženého víkendu*

Fotogaléria zo zájazdu na zápas Kličko vs Fury v Dusseldorfe

Kličko Fury vstupenka

Anglický Londýn bude dejiskom duelu, ktorý opäť pritiahne pozornosť celého sveta. Ukrajinec Vladimir Kličko (39 rokov) sa nedočkal odvety s extravagantným Tysonom Furym a stále sa snaží získať späť majstrovské opasky organizácií IBF, WBA, WBO.

Náhradou bude súboj proti ďalšiemu Britovi, do cesty sa mu postaví Anthony Joshua (27). Rovnako vysoký chlapík s prezývkou „AJ“ má podľa oficiálnych údajov dokonca väčšie rozpätie rúk ako „oceľové kladivo“ z Ukrajiny, čo bol jeden z faktorov jeho veľkých úspechov.

Joshua zatiaľ v ringu nenašiel premožiteľa a hrdí sa skvelou bilanciou 18 zápasov, 18 krát spôsobom KO. Kličko má v kariére bilanciu 64 výhier (53 KO) a 4 prehry.

klicko-joshua-zajazd

Veľký duel sa uskutoční v nádhernom futbalovom chráme – Wembley.

Ak túžite vidieť najkvalitnejší box a už legendárneho Vladimira Klička v akcii, máte jedinečnú príležitosť. Okrem toho si spoločne vychutnáme Londýn a všetko čo k nemu patrí.

Zájazd veľmi radi individuálne upravíme presne podľa vašich požiadaviek (odlet z iného miesta, dĺžka pobytu, výber hotela, umiestnenie vstupeniek, doplnkový program). KONTAKTUJTE NÁS!

wembley stadium

Takmer deväť miliónová metropola Británie je plná turisticky atraktívnych miest, no stačí vám dlhšia prechádzka na návštevu tých najznámejších. Buckinghamský palácTrafalgarským námestím, Westministerské opátstvo s Big BenomLondon Eye zaberú okrem párhodinovej prechádzky aj značnú časť pamäťovej karty vo vašich fotoaparátoch. Po hlavných higlightoch mesta je už na individuálnom výbere či navštívite jeden z parkov, múzeí alebo typickú anglickú reštauráciu-pub.

Medzi povinné kapitoly pri návšteve Londýna patria aj prehliadky futbalových štadiónov, náhľad do histórie v klubovom múzeu a nákup suvenírov v oficiálnom fanshope. A ak by ste mali záujem o niečo celkom iné, náš tím vám na mieru pripraví návštevu vybraného miesta či podujatia, ktorých Londýn ponúka nespočetné množstvo. Takže plánujte a využite svoj čas v jednom z najatraktívnejších miest na svete na 100%.