Veľkonočný futbalový víkend na Francúzskej riviére

Rozmýšľate, ako by ste sa vyhli veľkonočnému prejedaniu a nude pred TV? Strávte víkend na Francúzskej riviére!

Počas predĺženého víkendu 14. 4. – 17. 4. sa hrajú zápasy Monaco – Dijon a Nice – Nancy. Termíny budú potvrdené až neskôr, ale je možné, že by ste mohli navštíviť aj oba súboje francúzskej Ligue 1.

Letecký zájazd v cene od 490 € zahŕňa: (cena platí pri návšteve jedného zápasu)

 • Obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Viedeň – Nice)
 • Ubytovanie v 3* hoteli s výbornou polohou v Nice
 • Vstupenku základnej kategórie
 • Služby slovenského delegáta (na vyžiadanie alebo pri skupine 10 a viac osôb)
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
  * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

*Poznámka: Duel sa uskutoční počas predĺženého veľkonočného víkendu*

El Tigre je späť v bielo červenom drese a súperove obrany sa musia mať na pozore!

radamel-falcao

Počas zájazdu spoznáte aj mestá Monaco a Nice ako turistickú destináciu. Okrem futbalu si môžete vychutnať aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií. Podľa dohody zabezpečíme aj zaujímavý doplnkový program: večera vo vyhlásenej reštaurácii alebo návšteva iných kultúrnych a športových podujatí

AS Monaco Stade Louis II ticket

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS

Vyjadrenia klientov zo zápasov AS Monaco, Nice

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
  Gusto Halasle | Rapid Vieden - Monaco | 3.4.2019

O kluboch

AS Monaco

Klub z Azúrového pobrežia vznikol v roku 1924, no do sveta francúzskeho futbalu vstúpil až o tridsať rokov. Najkrajšie obdobie prežili „Kniežatá“ na konci 80. rokov, keď mužstvo s útulným domovským stánkom Stade Louis II (18 500) zobral pod svoje krídla trénerský mág Arsene Wenger. V súčasnosti je Monaco považované medzi veľkými futbalovými bratmi za čiernu ovcu rodiny. Dôvodom sú nízke dane samotnej krajiny, čo láka do AS množstvo top hráčov.

Nice