Superpohár UEFA (Manchester United – Real Madrid)

Prestížny zápas o absolútneho šampióna európskeho futbalu sa tentokrát odohrá v macedónskom Skopje. „Diabli“ z Manchestru sa v mimoriadne atraktívnom súboji stretnú s „Bielym baletom“ z Madridu!

Letecký zájazd na zápas o Superpohár UEFA v cene od 690 € obsahuje:

 • Obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Bratislava – Skopje)
 • Ubytovanie na 2 noci v 3* hoteli s výbornou polohou voči štadiónu a centru mesta
 • Vstupenku základnej kategórie – vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
 • Služby slovenského delegáta (pri skupine 10 a viac klientov alebo na vyžiadanie)
  • Za športovými akciami cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
  * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

*Ponuka autobusového zájazdu od 330 €*

national arena filip ii macedonia

Predpokladaný program zájazdu:

pondelok 7. 8.: odlet z Bratislavy večer o 21:50, prílet do Skopje pred polnocou. Spoločný transfer na hotel, ubytovanie.

utorok 8. 8.: voľný program (prehliadka mesta, pamiatok, nákupy, degustácia miestnych špecialít atď.). Večer sledovanie zápasu Manchester United – Real Madrid.

streda 9. 8.: voľný program. Popoludní spoločný transfer na letisko. Odlet zo Skopje o 19:30.

Ste držiteľom Lyoness Cashback Card alebo Egocard? Uveďte jej číslo v objednávke a získate zľavu!

Po Community Shield a Ligovom pohári ovládol portugalský tréner José Mourinho s hráčmi United aj Európsku ligu. V lete tak  zabojujú aj o európsky Superpohár.

manchester europska liga finale 2017

Real Madrid naďalej prepisuje históriu a potvrdil pozíciu najúspešnejšieho klubu už 12-tym triumfom v Lige majstrov.

real finale ramos

Zápas sa odohrá v nádhernej aréne Filipa II. Macedónskeho

macedonsko skopje stadion fili 2

 Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Manchester United, Real Madrid

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

 • Skvele zorganizovaná futbalová tour. Vynikajúci prístup delegátov, čistý a pekný hotel, nie moc ďaleko štadióna a zároveň aj v blízkosti centra. Super miesta na sedenie. Samá chvála a žiadne výhrady
  Ladislav Miklovič | Manchester United - Fenerbahce Istanbul | 20.10.2016
 • Výborná organizace, na místě vše klapalo dle domluvy, zápas Manchester- Arsenal jsme si fakt užili. Trochu nás překvapilo, že zápas byl místo původně plánované soboty až v neděli, což nám způsobilo komplikace pří návratu. FutbalTour nám zajišťoval pouze vstupenky, přesto delegát p. Němec přímo na místě velmi ochotně vymyslel plán B, pomohl sehnat náhradní letenky a zajistil odvoz na letiště. Nakonec vše vyšlo a navíc FutbalTour velkoryse uznal, že nás mohl upozornit na změny termínů v Premier League a vrátil nám část platby za lístky, aby zmírnil naše zvýšené náklady!!! Takový přístup se dnes už moc nevidí a firma má můj obdiv. Věřím, že s takovým přístupem budou úspěšní a budou mít další spokojené zákazníky.
  Filip Hudeček | Manchester United - Arsenal | 28.2.2016

O kluboch

Manchester United

Koniec Alexa Fergusona a úspešnej generácie hráčov okolo Ryana Giggsa a Paula Scholesa, zdá sa, zastihol Červených diablov nepripravených. Klub pravidelne hrajúci Ligu Majstrov sa trápil a fanúšikovia si museli zvyknúť už na tretieho manažéra v priebehu 4 rokov. Napriek tomu sú United stále najúspešnejším klubom v Anglicku a o tento honor len tak neprídu. Na Old Trafford však už netrpezlivo čakajú, kto po Sirovi Alexovi opäť privedie tradičný klub na čelo Premier League a znova ukáže konkurenčným City, že Manchesteru vládne červená. Viete, že: Pôvodný názov tímu znel Newton Heath a farby dresov boli zeleno žlté? Názov Manchester United začal klub používať až v roku 1902 po tom, čo Newtonu hrozil bankrot.

Real Madrid

Najslávnejší a najúspešnejší futbalový klub na svete. Biely balet je esencia toho najlepšieho čo futbal ponúka. Domáce zápasy hráva kráľovský klub na štadióne Santiaga Bernabeua. Nenávideným rivalom je FC Barcelona, no aj v Madride Real bojuje o fanúšikov s obľúbeným Atléticom Madrid. Filozofiou Realu je zložiť tím snov z najlepších futbalistov planéty. Čokoľvek iné, ako vyhrať každú trofej o ktorú klub hrá, sa považuje za neúspech. Ligu Majstrov vyhral Real rekordných 12 krát a v počte Európskych triumfov nemá konkurenciu. Viete, že: Najslávnejší hráč Realu Madrid Alfrédo Di Stefano pôvodne podpísal kontrakt Barcelone? Odohral za ňu aj prípravný zápas, až potom sa komplikovane presunul do Madridu a stal sa jeho legendou.