Slovensko – Wales

Vstupenky na zápas nie sú zahrnuté v cene zájazdu! Bližšie informácie o vstupenkách radi poskytneme na info@futbaltour.sk alebo 0948 266 997.

Ak ste správny fanúšik slovenskej futbalovej reprezentácie, na atraktívnom turnaji vo Francúzsku nesmiete chýbať. Nemusíte riešiť dopravu a ubytovanie, všetko vybavíme za vás. Vy si môžete iba vychutnávať nezabudnuteľnú atmosféru spolu s fanúšikmi z celej Európy.

Pozrite si nádherné Bordeaux, zdegustujte miestne vína a špeciality, užite si skvelý futbalový výlet. Fandite Hamšíkovi a spol. priamo na vypredanom štadióne proti nepríjemnému súperovi na čele s hviezdnym Garethom Baleom.

BORDEAUX, Slovensko – Wales
zápas: sobota 11. júna, o 18:00

Skupiny klientov budú počas zájazdov na zápasy ME 2016 sprevádzané jazykovo zdatnými delegátmi, ktorí zaistia kompletnú logistiku a bezproblémový priebeh. Pripravia doplnkový program, odporučia dobrú reštauráciu či miesta, ktoré sa v danom meste oplatia vidieť.

Všetkým klientom zároveň odporúčame nadštandardné cestovné poistenie od poisťovne MetLife. Poistenie je pripravené špeciálne na mieru pre futbalové zájazdy a ich špecifiká. Oproti štandardnému cestovnému poisteniu obsahuje najmä storno zájazdu až do výšky 90 % z ceny. Na vyžiadanie zabezpečíme aj špeciálne cestovné poistenie, ktoré zahŕňa odstránenie výluky na terorizmus, vrátane storna zájazdu a to aj v prípade vyhlásenia výnimočného stavu v krajine.

Rezervácie, požiadavky a otázky môžete posielať cez formulár alebo na email info@futbaltour.sk

SLOVENSKO DO TOHO!