Rapid Viedeň – Monaco

Kompletný zájazd na zápas Rapid Viedeň – Monaco v cene 60 € zahŕňa:

  • dopravu mikrobusom (Bratislava – Viedeň a späť)
  • vstupenku základnej kategórie
  • služby slovenského delegáta

Vychutnajte si jedinečný zážitok len pár kilometrov od slovenských hraníc. Prestížny zápas aj so slovenskou účasťou v domácom tíme (Novota) sa uskutoční na vypredanom štadióne, kde sa takmer 30 000 fanúšikov postará o neopakovateľnú atmosféru, ktorú jednoducho treba zažiť.

Rapid privíta v tradičnej generálke pred sezónou aktuálneho majstra Francúzska, na čele s kanonierom Falcaom a ekipou skvelých mladíkov, ktorí v minulej sezóne prekvapili futbalový svet.

Pred zápasom si pochutíme na tradičných klobáskach či praclíkoch, v kombinácii s pivom sa naladíme na skvelé futbalové predstavenie. To všetko za exkluzívnu cenu.

Futbalový blog z Viedne

Rámcový program zájazdu:

– popoludní odchod z Bratislavy pohodlným mikrobusom CK FutbalTour.sk
– príchod ku štadiónu približne 2 hodiny pred zápasom
– po skončení zápasu odchod z Viedne

Vyjadrenia klientov zo zápasov Rapid Viedeň, AS Monaco

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
    Gusto Halasle | Rapid Vieden - Monaco | 3.4.2019

O kluboch

Rapid Viedeň

SK Rapid Wien je rakúsky futbalový klub, ktorý hráva v Bundeslige. Svoje domáce zápasy hráva na štadióne Gerhard-Hanappi-Stadion s kapacitou 50000, ktorý sa nachádza vo viedenskom mestskom obvode Penzing. Bol založený v roku 1898 pod názvom 1. Wiener Arbeiter Fußballklub. Meno „Rapid“ nesie od 8. januára 1899. Farby klubu sú zelená a biela.

AS Monaco

Klub z Azúrového pobrežia vznikol v roku 1924, no do sveta francúzskeho futbalu vstúpil až o tridsať rokov. Najkrajšie obdobie prežili „Kniežatá“ na konci 80. rokov, keď mužstvo s útulným domovským stánkom Stade Louis II (18 500) zobral pod svoje krídla trénerský mág Arsene Wenger. V súčasnosti je Monaco považované medzi veľkými futbalovými bratmi za čiernu ovcu rodiny. Dôvodom sú nízke dane samotnej krajiny, čo láka do AS množstvo top hráčov.