Rapid Viedeň – Austria Viedeň

Vychutnajte si jedinečný zážitok len pár kilometrov od slovenských hraníc!

Kompletný zájazd na zápas Rapid Viedeň – Austria Viedeň v cene 60 € zahŕňa:

  • dopravu mikrobusom/autobusom (Bratislava – Viedeň a späť)
  • vstupenku prvej kategórie (sektor 1) na zápas Rapid – Austria (16:30)
  • služby slovenského delegáta
    *Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
  • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€

Slávne viedenské derby sa uskutoční na vypredanom štadióne, kde sa takmer 30 000 fanúšikov postará o neopakovateľnú atmosféru, ktorú jednoducho treba zažiť. Zájazd je určený pre každú vekovú kategóriu.

Pred zápasom si pochutíme na tradičných klobáskach či praclíkoch, v kombinácii s pivom sa naladíme na skvelé futbalové predstavenie. To všetko za exkluzívnu cenu.

Rámcový program zájazdu:

– odchod z Bratislavy o 9:00
– príchod ku štadiónu, voľný program vo Viedni (napr. prehliadka mesta, zámku + zoo Schönbrunn atď.)
– po skončení zápasu odchod z Viedne, návrat do Bratislavy vo večerných hodinách

Vyjadrenia klientov zo zápasov Derby, Rapid Viedeň

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
    Gusto Halasle | Rapid Vieden - Monaco | 3.4.2019

O kluboch

Derby

Rapid Viedeň

SK Rapid Wien je rakúsky futbalový klub, ktorý hráva v Bundeslige. Svoje domáce zápasy hráva na štadióne Gerhard-Hanappi-Stadion s kapacitou 50000, ktorý sa nachádza vo viedenskom mestskom obvode Penzing. Bol založený v roku 1898 pod názvom 1. Wiener Arbeiter Fußballklub. Meno „Rapid“ nesie od 8. januára 1899. Farby klubu sú zelená a biela.