Neapol – Benfica Lisabon

SSC Neapol sa po prestávke vracia medzi európsku smotánku. Atmosféru na 60-tisícovom štadiióne „Partonopei“ treba jednoducho zažiť!

Letecký zájazd na zápas Neapol – Benfica Lisabon v cene od 370 € obsahuje:

 • Obojsmernú letenku do Neapolu so všetkými poplatkami
 • Ubytovanie v 3* hoteli s výbornou polohou voči štadiónu a centru mesta
 • Vstupenku základnej kategórie – vyššie kategórie na vyžiadanie
 • Služby slovenského delegáta v Neapole (na vyžiadanie alebo pri skupine 10 a viac klientov)
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Hamšík a spol sú pripravení pobiť sa o svoje miesto na európskej mape futbalu!

Neapol vstupenky

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Neapol, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Neapol, Benfica Lisabon

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

 • Spoločne s manželkou sme cestovali na zapas osemfinále LIGY MAJSTROV do Neapolu cez agentúru FutbalTour.sk. Sme nadmieru spokojný od začiatku zájazdu, až po jeho ukončenie a mame neuveriteľne zážitky . Čo sa týka organizácie, delegácie, transferov, ubytovania a samozrejme super atmosféra na štadióne, tak známkujeme na výbornú. Verím, že sa ešte cez FutbalTour.sk dostaneme na veľký zápas a prajeme veľa úspechov všetkým  podieľajúcim sa na organizácii týchto športových zážitkov. S pozdravom manželia Zdeno a Katka - výhercovia zájazdu od DigySport
  Zdenko Čurilla | Neapol - Real Madrid | 7.3.2017
 • Bol som na zápase SSC Neapol AS Rim a so zájazdom som bol spokojný. Mal som dobré miesto s výborným výhľadom. Organizačne bolo o účastníkov dobre postarané a aj som mal možnosť na druhý deň ísť na výlet a videiť Vezuv a Pompeje. Doporučujem.
  Branislav Šály | Neapol - AS Rím | 15.10.2016

O kluboch

Neapol

Spiaca sopka a symbol južného Talianska. Slávny SSC Neapol je klub s pohnutou históriou, v ktorej sú triumfy v európskych súťažiach, za éry Diega Maradonu, aj neslávne časy v bahne nižších súťaží. Dnes je však Neapol opäť na výslní a naháňa nielen nenávidených sokov z pyšného severného Talianska, ale opäť aj futbalových gigantov v Európskych pohároch. Partenopei hrávajú domáce zápasy na vypredanom Stadio San Paolo a talentovaný tím v belasých dresoch na ihrisku vedie náš kapitán Marek Hamšík. Viete, že: Maradonovo číslo 10 je v Neapoli nedotknuteľné a nesmie ho nosiť už žiaden iný hráč? Víte, že: Maradonovo číslo 10 je v Neapoli nedotknutelné a nesmí jej nosit žádný jiný hráč?

Benfica Lisabon

Benfica je nejúspěšnější klub v Portugalsku. Červení orli, své soupeře trhají na kusy v moderním fotbalovém chrámu Estádio da Luz, kde jim vítr do křídel pumpuje až 65 000 věrných Benfiquistas. Klub drží mnoho portugalských fotbalových rekordů, dokázal získat titul bez jediné prohry a z ligy ještě nikdy nevypadl. Fanoušci si však nejvíce cení fakt, že je Benfica po Realu Madrid, druhým nejčastějším účastníkem Evropských fotbalových pohárů v historii. Dvakrát vyhrála Ligu Mistrů. Víte, že: Benfica je nejpopulárnější portugalský fotbalový klub? Celosvětově se k ní hlásí až 14 milionů fanoušků.