Inter Miláno – Juventus (autobusom)

Kompletný zájazd na zápas Inter Miláno – Juventus zahŕňa:

  • dopravu mikrobusom/autobusom (Bratislava – Miláno – Bratislava)
  • vstupenku základnej kategórie (3. poschodie, modrá/zelená tribúna)
    *vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
  • služby slovenského delegáta
  • kupón do Fotolab v hodnote 30 € (+ spoločná fotografia zo zájazdu)

Počas zájazdu na zápas Inter – Juventus spoznáte aj mesto Miláno ako turistickú destináciu. V sprievode nášho delegáta absolvujete okrem futbalu aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií.

Podľa dohody delegát zabezpečí zaujímavý doplnkový program: prehliadka štadiónov a nákup suvenírov v oficiálnom fanshope, večera v typickej talianskej reštaurácii alebo iných kultúrnych a športových podujatí.

K dispozícii je aj letecký zájazd

Rámcový program zájazdu: (zápas sa uskutoční 18. 9., tomu bude prispôsobený aj odchod/program)

– 1. deň: odchod z Bratislavy v neskorých večerných hodinách (okolo 22:00)
– 2. deň: príchod do Milána okolo poludnia. Voľný program: napr. individuálna/spoločná prehliadka mesta, nakupovanie, degustácia miestnych špecialít. Večer individuálny/spoločný presun na San Siro a sledovanie zápasu. Po skončení zápasu zraz pri autobuse a odchod z Milána.
– 3. deň: príchod do Bratislavy popoludní.

Ak vás ponuka zájazdu zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.

 

O kluboch

Inter Miláno

Modro-čierny Nerazzuri sa so svojim večným mestským rivalom AC okrem štadióna delia aj o najvyššie ambície v Serie A. Pre priaznivcov Interu, pochádzajúcich údajne zo strednej a vyššej triedy, je najdôležitejším zápasom sezóny práve milánske derby, Derby de la Madonnina. Na San Sire sídlia ultras Interu vždy na severnej tribúne, do fandenia sa však zapája celé hľadisko a vytvára naozaj elektrizujúcu atmosféru.

Juventus

Juve je historicky najúspešnejším talianskym klubom. Bianconeri nastupujú v tradičných čierno-bielych dresoch už od roku 1903 a veľkej popularite sa klub teší na celom území Talianska. V roku 2011 bol slávnostne otvorený novučičký štadión Juventus Stadium s kapacitou 41.000 divákov, na ktorom futbalisti Juve získali vo veľkom štýle svoj prvý titul od škandálu z roku 2006. Najväčším rivalom je Inter Miláno a vzájomné zápasy sa pýšia neskromným označením Derby d'Italia (Derby Talianska).