Hertha – Liverpool (autobusom)

Pekarík s Dudom si zmerajú sily s anglickým gigantom! Vycestujte do Berlína spolu s najskúsenejšou futbalovou CK na Slovensku.

Autobusový zájazd na zápas Hertha – Liverpool v cene od 100 € zahŕňa:

 • Dopravu luxusným autobusom
 • Vstupenku základnej kategórie – tribuna OSTKURVE
  *vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Spoznajte hlavné mesto Nemecka s najväčšou športovou CK na Slovensku a užite si skvelý futbalový deň. Kloppova červená družina mieri na Berlín!

Doprajte si letný víkend v hlavnom meste Nemecka a zakričte si YNWA na tribúnach Olympijského štadióna. Slávny anglický klub si ešte pred turnajom AUDI Cup v Mníchove odskočí do Berlína, kde sa postaví proti účastníkovi Európskej ligy aj s dvojicou slovenských reprezentantov. Tu nemôžete chýbať!

hertha-berlinoslava

74-tisícová aréna je preslávená ohlušujúcou atmosférou, ktorú treba zažiť!

Rámcový program zájazdu:

 • Piatok, 28. 7.: Odchod z Bratislavy vo večerných hodinách (cca o 23:00)
 • Sobota, 29. 7.: Ráno (približne o 9:00-10:00) príchod k Olympijskému štadiónu. Presun do centra, prehliadka mesta, degustácia miestnych špecialít, voľný program. Presun k štadiónu a sledovanie zápasu od 18:00. Po zápase odchod autobusu z Berlína
 • Nedeľa, 30. 7.: Príchod na Slovensko v ranných hodinách

ondrej duda hertha bsc

Ich bin eine Berliner, kričal prezident Kennedy počas svojho legendárneho prejavu a vy sa k nemu môžete o takmer polstoročie aj vďaka futbalu pridať. Pretože ak už sa chystáte pozrieť domácu Herthu s našimi Pekaríkom a Dudom v zostave, určite si poriadne vychutnajte aj samotné hlavné mesto Nemecka.

berlin-mesto

Berlín má bohatú históriu, no na druhej strane je to aj mesto, ktoré je považované za mekku súčasnej alternatívy v Európe. Máte tak jedinečnú šancu navštíviť historické pamiatky ako Reichstag (dnes už Bundestag), Brandenburskú bránu alebo slávny checkpoint Charlie, no už o pár štvrtí ďalej si môžete vychutnávať to najlepšie čo ponúka súčasné umenie – maľby, hudba, divadlo, to všetko je neoddeliteľnou súčasťou moderného Berlína.

Hertha Berlín Olympijský štadión

Kozmopolitná metropola je však predsa len v Nemecku a tak určite zablúďte do niektorej z vychytených krčiem, ktoré tu nájdete na každom kroku a otestujte ponuku najmä domácich pivovarov. Nad penou dobrého moku tiež môžete rozobrať s domácimi fanúšikmi, prečo nemá, napríklad na rozdiel od Londýna, Berlín v bundeslige viac zástupcov.

hertha-berlin-fans

Aj Herthe dlho trvalo kým sa do Bundesligy dostala a rovnako ťažké bolo sa v nej etablovať. Už sme spomenuli, že Berlín iného zástupcu v Bundeslige nemá a Herthe teda chýba nejaká silná rivalita. Zaujímavosťou však je fakt, že najväčší mestský konkurent Union Berlín, hoci je z rovnakého mesta nehral proti Herthe zápas celých 42 rokov.

hertha-berlin-fanusikova

Nebolo to však spôsobené tým, že by hrali na iných ligových leveloch, ale tým, že počas rokov studenej vojny bol Union v sovietskej zóne vplyvu a Hertha zasa v americkej. Stretli sa tak až vtedy keď Hertha vypadla do druhej Bundesligy.  V nedávnej sezóne Union takmer postúpil takže sa možno čas mestských derby blíži a ak na nejaké pôjdete s nami, v Berlíne zažijete určite kopec nádherných zážitkov.

hertha-berlin-stadion-fans

Nemusíte však čakať na postup Unionu. Poďte do Berlína s nami už teraz. Mesto stojí za návštevu. Hertha hrá kvalitný futbal a vidieť, ako v nej rastie možno budúci špílmacher našej reprezentácie, stojí za výlet. Nudiť sa určite nebudete na štadióne ani v meste.

 

Fotoalbum zo zájazdu na zápas Hertha Berlín – Borussia Dortmund

Priaznivci Liverpoolu nasledujú svoj klub po celom svete:

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Herthu Berlín, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Hertha, Liverpool

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

 • Najlepšiiiiiii futbalový zážitok! Neskutočné, ešte stále sa neviem spamätať. Toto ešte nikto nedokázal, čo dnes Liverpool!!!!! FutbalTour, chlapci vy ste proste top!!!! Úplne najlepšiiiiiiii  Liverpool-Dortmund 4:3
  Zuzana Bachratá Cibulková | Liverpool - Dortmund | 14.4.2016
 • Perfektný zájazd, dobrá partia ľudí, super zážitok na celý život. Poďakovanie za organizáciu a sprievodný program Júliusovi Turčekovi. Jediná škoda, že sme nedali góóól. S pozdravom "Športu zdar a futbalu zvlášť" Ivan Bíreš
  Ivan Bíreš | Liverpool - Manchester United | 17.10.2016

O kluboch

Hertha

Vedeli ste čo presne znamená skratka BSC? Je v tom ukrytý celý názov tohto najstaršieho berlínskeho klubu. Hertha Berliner Sport-Club von 1892 bola založená 25. júla a ako sa už v názve spomína v roku 1892, po nápade dvojíc bratov Fritza und Maxa Lindnera a Otta und Williho Lorenza. Meno klubu navrhol Fritz Lindner podľa parníka s modro-bielo-žltým komínom, s ktorým sa predtým so svojím otcom náhodne plavili po rieke Havola. Hertha patrí medzi priemerné kluby Bundesligy a stále čaká na výrazný úspech na najvyššej úrovni. Vo vitrínke však má trofeje za majstra Nemecka alebo majster 2. Nemeckej ligy. Domáce zápasy hráva na berlínskom Olympiastadion, ktorý je s kapacitou 74 500 divákov druhým najväčším štadiónom v Nemecku.

Liverpool

Liverpool je najúspešnejším anglickým klubom v Európskych súťažiach a druhým najúspešnejším v Anglicku. Časy najväčšej slávy sú však preč a The Reds neoslavovali na Anfielde titul od roku 1990. Napriek tomu býva ikonický štadión neustále plný a keď sa zo slávnej tribúny The Kop začne niesť klubová hymna You’ll never walk alone, zovrie vám hrdlo a pochopíte aký je tento klub výnimočný. Samozrejme iba ak nefandíte Evertonu, s ktorým LFC každoročne zvádza tuhý súboj o vládcu mesta nad riekou Mersey. Viete, že: Anfield Road bol pôvodne domovským štadiónom rivalov z Evertonu? FC Liverpool na ňom začali hrávať až po presťahovaní sa Evertonu do neďalekého Goodison Parku.