Francúzsko – Anglicko

Kompletný zájazd na zápas Francúzsko – Anglicko zahŕňa:

  • Obojsmernú letenku do Paríža so všetkými poplatkami
  • Ubytovanie v 3* hoteli – vyšší štandard na vyžiadanie
  • Vstupenku základnej kategórie – lepšie kategórie za príplatok

Počas zájazdu na zápas spoznáte aj mesto Paríž ako turistickú destináciu. Okrem futbalu môžete absolvovať aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií.

Ak vás ponuka zájazdu zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov Francúzsko, Anglicko

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

  • Chcela by som sa Vám veľmi poďakovať za zorganizovanie tohto futbalového sna môjho partnera. Všetko bolo dokonalé, od počiatočnej organizácie, ubytovania, upravovanie termínu tesne pred odletom až po ten zápas. Zo štadióna Wembley nás museli doslova vyhodiť ako úplne posledných z 80 000 návštevníkov zápasu, kde sme vdychovali atmosféru do poslednej možnej sekundy :). DOKONALÉ ĎAKUJEME.
    Eva Iványiová | Anglicko - Francúzsko | 17.11.2015

O kluboch

Francúzsko

Anglicko

Anglické národné futbalové mužstvo je najstarší tím na svete a hralo aj úplne prvý medzinárodný zápas, ktorý sa konal v roku 1872 proti Škótsku. Anglicko je jednou z krajín Spojeného kráľovstva a FIFA mu ponechala svoju vlastnú reprezentáciu. Domáci štadión Anglicka je Wembley Stadium (kapacita 90 000). Anglicko vyhralo Majstrovstvá sveta v roku 1966, vo finále porazilo Západné Nemecko 4–2 v predĺžení. Nikdy však nevyhralo európsky šampionát - najlepším umiestnením bola účasť v semifinále v rokoch 1968 a 1996.