Celtic Glasgow – Glasgow Rangers

Dámy a páni, je tu najslávnejšie škótske derby! Elektrizjúca atmosféra derby „Old Firms“ prináša zážitky na celý život. Nezmieriteľné tábory si nič nedarujú, od médií až po hráčov na ihrisku. Cestujte na zápas roka v Škótsku s CK FutbalTour.sk!

Letecký zájazd na zápas Celtic Glasgow – Glasgow Rangers v cene od 670 € obsahuje:

  • Obojsmernú letenku do Glasgowa so všetkými poplatkami (Bratislava – Londýn – Glasgow)
  • Ubytovanie v 3* hoteli s výhodnou polohou voči štadiónu a centru
  • Vstupenku základnej kategórie (zápas sa bude hrať 11. alebo 12. marca)
  • Služby slovenského delegáta v Glasgowe (pri skupine 10 a viac klientov)
    • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
  • Nonstop infolinku
  • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€

* možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Po 4 rokoch je tu ligové derby medzi katolíkmi zo zelenej a protestantmi z modrej časti Glasgowa. Najslávnejšie derby v Škótsku prináša jendu z najneopakovateľnejších atmosfér na svete!

celtic rangers

Neváhajte navštíviť hlavné mesto futbalu v Škótsku a užite si nezabudnuteľný futbalový zážitok! Počas pobytu v Glasgowe bližšie spoznáte dominanty mesta  a večer zavŕšite v typickom škótskom pube.

Neoddeliteľnou súčasťou mesta sú miestne kluby Celtic a Rangers. Ich rivalita rozdeľuje mesto na dve polovice už viac ako 100 rokov a atmosféra na vzájomných zápasoch je jednou z najlepších na svete!

GLASGOW - MAY 4: Fans of Celtic and Rangers close together during the Tennents Scottish Cup Final between Celtic and Rangers played at Hampden Park, in Glasgow, Scotland on May 4, 2002. Rangers won the match and cup 3-2. DIGITAL IMAGE. (Photo by Gary M. Prior/Getty Images)

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.