Borussia Dortmund – Benfica (letecky)

V jednom z najkrajších štadiónov sveta sa odohrá prestížny duel medzi domácou Borussiou a lisabonskou Benficou. Vycestujte za skvelým futbalom v spoločnosti najskúsenejšej športovej CK na Slovensku!

Letecký zájazd na zápas Borussia Dortmund – Benfica v cene od 390 € obsahuje:

  • Obojsmernú letenku do Dortmundu so všetkými poplatkami (Budapešť – Dortmund)
  • Ubytovanie v 3* hoteli s výhodnou polohou voči štadiónu a centru mesta
  • Vstupenku základnej kategórie – vyššie kategórie na vyžiadanie
  • Služby slovenského delegáta v Dortmunde na vyžiadanie, alebo pri skupine 10 a viac klientov
    • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
  • Nonstop infolinku
  • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
    * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

*Transfer Bratislava – Budapešť – Bratislava nie je v cene. Zabezpečíme na vyžiadanie

Návšteva 80-tisícového kotla prináša zážitky na celý život a spokojní klienti CK FutbalTour.sk sú toho dôkazom!

Borussia Dortmund vstupenky

Okrem nezabudnuteľného futbalového zážitku vás čaká aj prehliadka Dormundu. Spoznáte centrum a všetky hlavné turistické atrakcie, absolvujete prehliadku štadióna Signal Iduna Park a nakúpite suveníry vo fanshope Borussie Dortmund.

borussia-dortmund-bayern-mnichov-superpohar-2014-119_1987

Fotoalbum zo zápasu Borussia Dortmund – Real Madrid

Zájazd vám veľmi radi spestrime o zaujímavý doplnkový program podľa vašich želaní. Okrem tradičných highlightov ako Westfálsky park, mestská tržnica a národné múzeum futbalu sú najpopulárnejšie aktivity: večera v typickej nemeckej reštaurácii, návšteva hradu či ZOO. Športovým nadšencom víkend spestríme ďalšími športovými podujatiami priamo v meste a okolí Dortmundu.

Fotoalbum zo zápasu Borussia Dortmund – PAOK Solún

borussia-dortmund-bayern-mnichov-superpohar-2014-119_1993

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Borussiu Dortmund, KONTAKTUJTE NÁS

O kluboch

Borussia Dortmund

Vraj druhý najobľúbenejší tím väčšiny futbalových fanúšikov na svete. Tí, ktorí chodia priamo na zápasy do Signal Iduna Parku sa považujú za najvernejších v Európe. Sympatický klub má doma už roky vypredané a ikonický Yellow Wall na Südtribune je fenomén, ktorý nemá konkurenciu. Dortmund navyše preferuje útočný futbal v divácky atraktívnom štýle vyhraj alebo zomri, preto je ťažké neprepadnúť jeho kúzlu. Lokálnym rivalom je Schalke 04, no po posledných kontroverzných prestupoch sa stupňuje aj iskrenie s Bayernom. Viete, že: Dortmund nie je obľúbený len u fanúšikov? Majú ho radi aj súperi, keď klubu hrozil bankrot, pôžičky mu poskytli aj konkurenčné kluby na čele s Bayernom Mníchov.

Benfica Lisabon

Benfica je nejúspěšnější klub v Portugalsku. Červení orli, své soupeře trhají na kusy v moderním fotbalovém chrámu Estádio da Luz, kde jim vítr do křídel pumpuje až 65 000 věrných Benfiquistas. Klub drží mnoho portugalských fotbalových rekordů, dokázal získat titul bez jediné prohry a z ligy ještě nikdy nevypadl. Fanoušci si však nejvíce cení fakt, že je Benfica po Realu Madrid, druhým nejčastějším účastníkem Evropských fotbalových pohárů v historii. Dvakrát vyhrála Ligu Mistrů. Víte, že: Benfica je nejpopulárnější portugalský fotbalový klub? Celosvětově se k ní hlásí až 14 milionů fanoušků.