Bayern Mníchov – Hertha Berlín (autobusom+Oktoberfest)

Iba 500 km vzdialená metropola Nemecka ponúka lákavý súboj medzi majstrovským Bayernom a Herthou s našimi reprezentantmi. Zápas sa odohrá počas najslávnejšieho pivného sviatku na svete Oktoberfestu a tak v priebehu jedného dňa zažijete to najlepšie čo Bavorsko ponúka!

Autobusový zájazd na zápas Bayern Mníchov – Hertha Berlín v cene od 169 € zahŕňa:

 • Dopravu pohodlným autobusom/mikrobusom
 • Vstupenku 4. kategórie – vyššie kategórie sú k dispozícii za príplatok
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Vychutnajte si atmosféru Bavorska počas pivných slávností Októberfestu a sledujte naživo súboj hviezd Bayernu Mníchov s našimi chlapcami v drese Herthy Berlín. Peter Pekarík a Ondrej Duda budú bojovať o cenné body pred vypredanou Allianz Arénou. 

allianz arena

Rámcový program zájazdu:

 • Streda 21.9.: Odchod v ranných hodinách z Bratislavy do Mníchova. Príchod k Alianz Aréne okolo poludnia. Presun metrom na pivné slávnosti Oktoberfest, degustácia miestnych špecialít,  prehliadka mesta. Presun k štadiónu a sledovanie zápasu od 20:00. Po zápase odchod autobusu do Bratislavy.
 • Štvrtok 22.9.: Príchod do Bratislavy v ranných hodinách

Fotoalbum zo zájazdu na Bayern Mníchov – Manchester City (20.7.2016)

Milióny pivných fajnšmekrov sa každoročne stretávajú na rozsiahlej Theresienhöhe aby si v uvoľnenej atmosfére dopriali to najlepšie z tradičnej bavorskej gastronómie a smäd uhasili pivnými špeciálmi. Skvelá atmosféra veľkokapacitných pivných stanov je zážitok na celý život a ak sa v rovnaký termín odohráva atraktívny súboj futbalového Bayernu s tímom z hlavného mesta, okolnosti pre dokonalý zážitok nemôžu byť lepšie. Nenechajte si ujsť komfortný zájazd, sledujte bavorský veľkoklub, našich Pekaríka s Dudoma k tomu si doprajte prehliadku nádherného centra Mníchova. Strávte skvelý deň s rodinou alebo priateľmi na dokonalom futbalovom výlete!

  

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Bayern Mníchov, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjadrenia klientov zo zápasov B. Mníchov, Hertha

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

 • 21.9.2016 som sa zúčastnil zájazdu na futbalový zápas Bundesligy Bayern-Herta spojený s návštevou Oktoberfestu a krátkou prechádzkou po centre Mníchova. So zájazdom som bol spokojný, nemám výhrady. Cestovná kancelária dodržala to, čo sľubovala. Išli sme dvoma mikrobusmi, pracovníci Futbaltouru boli korektní, ochotní, rozumeli svojej práci. V budúcnosti určite využijem na tento typ cesty za futbalom služby Futbaltouru znovu.
  Jozef Borároš | Bayern Mníchov - Hertha Berlín | 21.9.2016
 • Po dlhšej dobe som sa opäť rozhodol zájsť na zápas "veľkých mužstiev" ,keďže som už v minulosti zopár zájazdov absolvoval "na vlastnú päsť". Vždy tam bol však ten háčik, že kompletne všetko som si musel zariaďovať sám, nikto mi s tým nevedel pomôcť, čiže len samé vybavovačky, mailovačky a telefonáty. Na internete som si vás len tak náhodou našiel a uvidel som super zápas za veľmi atraktívnu cenu. Pozrel som si čo všetko v cene zájazdu ponúkate a vravím si, že to je výborná možnosť si pozrieť perfektný zápas bez zbytočných vybavovačiek. Tak som vás teda skúsil a musím povedať, že neľutujem a bol som maximálne spokojný. Bol som s Vami na priateľskom zápase Bayern - Manchester City. Zápas síce nebol podľa mojich očakávaní, ale tak s tým vy nič nespravíte a neovplyvníte. Miesto som mal celkom dobré, splnili ste všetko čo ste sľúbili, čiže som bol s vašou CK maximálne spokojný a už teraz viem, že som s Vami nepocestoval naposledy. Už mám vyhliadnutý ďaľší zápas, ohľadne ktorého Vás budem v najbližších dňoch kontaktovať. Touto cestou chcem aj pozdraviť a poďakovať nášmu delegátovi Marekovi, ktorý veľmi rád a ochotne poradil vo všetkom, čo Nám nebolo jasné a s čím sme potrebovali pomôcť. Takže Vašej CK dávam obrovský LIKE a vrelo doporučujem vaše služby všetkým, ktorý stále váhajú či ísť s Vašou CK na niektorý zápas.
  Tomáš Botoš | Bayern Mníchov - Manchester City | 20.7.2016

O kluboch

B. Mníchov

Bavorský klub je najväčším športovým klubom v Nemecku a tretím najväčším na svete. V roku 2005 sa presťahoval do supermodernej Allianz Arény a odštartoval jednu z najúspešnejších etáp svojej histórie. Miliónové nákupy hráčov, ako Robben, Ribéry, či Lewandowski katapultovali klub opäť medzi najužšiu futbalovú špičku. Navyše začal Bayern hrať krásny, rýchly futbal a dnes patrí každoročne k najväčším kandidátom na zisk trofeje pre víťaza Ligy Majstrov. Doma v Nemecku v súčasnosti Bayern prakticky nemá konkurenciu. Viete, že: Bayern je multišportový klub a pod jeho značkou pôsobia aj šachisti, gymnasti, hráči bowlingu, či stolní tenisti?

Hertha

Vedeli ste čo presne znamená skratka BSC? Je v tom ukrytý celý názov tohto najstaršieho berlínskeho klubu. Hertha Berliner Sport-Club von 1892 bola založená 25. júla a ako sa už v názve spomína v roku 1892, po nápade dvojíc bratov Fritza und Maxa Lindnera a Otta und Williho Lorenza. Meno klubu navrhol Fritz Lindner podľa parníka s modro-bielo-žltým komínom, s ktorým sa predtým so svojím otcom náhodne plavili po rieke Havola. Hertha patrí medzi priemerné kluby Bundesligy a stále čaká na výrazný úspech na najvyššej úrovni. Vo vitrínke však má trofeje za majstra Nemecka alebo majster 2. Nemeckej ligy. Domáce zápasy hráva na berlínskom Olympiastadion, ktorý je s kapacitou 74 500 divákov druhým najväčším štadiónom v Nemecku.