Anglicko – Slovensko (autobusom)

V najprestížnejšom kvalifikačnom zápase o MS 2018 vyzvú „slovenskí sokoli“ hrdé Anglicko.
Vždy atraktívny Londýn privíta hráčov aj fanúšikov v legendárnom chráme Wembley.

Tu nemôžete chýbať!

Autobusový zájazd na zápas Anglicko – Slovensko v cene od 220 € zahŕňa:

 • Dopravu klimatizovaným autobusom Bratislava – Londýn – Bratislava (cesta trvá približne 20 hodín)
 • Ubytovanie na 1 noc v 3* hoteli (nedeľa-pondelok)
 • Vstupenku do slovenského sektora
 • Služby slovenského delegáta počas celého zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

*Ponuka leteckého zájazdu*

Skúsené mužstvo Jána Kozáka je po historickej účasti na ME 2016 pripravené bojovať aj o svetový šampionát v Rusku. Podporte našich chlapcov v spoločnosti najväčšej športovej CK na Slovensku!

Slovensko vstupenky

Rámcový program zájazdu: 

sobota 2. 9.: odchod zo Slovenska (v dopoludňajších hodinách)
nedeľa 3. 9.: príchod do Londýna – ráno. Tradičné anglické raňajky v centre mesta. Voľný program, resp. spoločný program: prehliadka mesta s delegátom (pešia prehliadka najznámejších atrakcií). Ubytovanie bude možné po 14:00.
pondelok 4. 9.: Odhlásenie z hotela do 12:00. Voľný program. O 19:45 sledovanie zápasu. Po skončení zápasu odchod z Londýna.
utorok 5. 9.: Návrat na Slovensko (vo večerných hodinách)

Slovensko zájazdy

Vychutnajte si komfortný zájazd do anglickej metropoly. Počas prehliadky si obzriete všetky slávne pamiatky, ktoré ste doteraz videli iba vo filmoch či na fotkách. Big Ben, Buckinghamský palác, Trafalgarské námestie alebo slávny Hyde Park budú plné slovenských fanúšikov.

Pred futbalovým zápasom sa dobre naladíte v klasickom pube, posilníte sa tradičnými „fish & chips“ a pripravíte si hlasivky na súboj o cenné kvalifikačné body.

Rezervácie, požiadavky a otázky môžete posielať cez formulár alebo na email info@futbaltour.sk

Fandite našim štýlovo v slovenských farbách! Suveníry slovenskej reprezentácie nájdete na WWW.FANSTORE.SK
Pri objednávke zadajte kód „FutbalTour.sk“ a získate  zľavu 10% na celú sumu objednávky.

SLOVENSKO DO TOHO!

Vyjadrenia klientov zo zápasov Anglicko, Slovenská futbalová reprezentácia

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

 • Chcela by som sa Vám veľmi poďakovať za zorganizovanie tohto futbalového sna môjho partnera. Všetko bolo dokonalé, od počiatočnej organizácie, ubytovania, upravovanie termínu tesne pred odletom až po ten zápas. Zo štadióna Wembley nás museli doslova vyhodiť ako úplne posledných z 80 000 návštevníkov zápasu, kde sme vdychovali atmosféru do poslednej možnej sekundy :). DOKONALÉ ĎAKUJEME.
  Eva Iványiová | Anglicko - Francúzsko | 17.11.2015
 • Maximálna spokojnosť so zájazdom na kvalifikačný zápas Slovinsko - Slovensko. Bezchybná organizácia pred, počas a aj po zájazde, na ktorom vládla aj vďaka super delegátom priateľská a uvoľnená atmosféra. Profesionálny, ale závoreň kamarátsky pristup, množstvo podaných informácií, super zorganizovaný program. Všetko bolo TOP: od pohodových pánov autobusárov až po účastníkov. Jednoducho jedno veľké ďakujeme, a určite si to zopakujeme 🙂
  Matej Balog | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016

O kluboch

Anglicko

Anglické národné futbalové mužstvo je najstarší tím na svete a hralo aj úplne prvý medzinárodný zápas, ktorý sa konal v roku 1872 proti Škótsku. Anglicko je jednou z krajín Spojeného kráľovstva a FIFA mu ponechala svoju vlastnú reprezentáciu. Domáci štadión Anglicka je Wembley Stadium (kapacita 90 000). Anglicko vyhralo Majstrovstvá sveta v roku 1966, vo finále porazilo Západné Nemecko 4–2 v predĺžení. Nikdy však nevyhralo európsky šampionát - najlepším umiestnením bola účasť v semifinále v rokoch 1968 a 1996.

Slovenská futbalová reprezentácia

Zlatá generácia slovenských futbalistov dosiahla svoj vrchol, čo sa odzrkadlilo aj na úspechoch Sokolov. Účasť na MS či ME boli ešte donedávna rozprávky z ríše snov. Partia okolo Škrteľa, Hamšíka či Kucku však Slovensko medzi futbalovú smotánku dostala. Navyše futbalisti dokázali získať na svoju stranu fanúšikov a výhrami so slávnejšími súpermi im dali nádej, že sa môžu rovnať najlepším. V najbližšom období čaká tím očakávaná generačná výmena a sme zvedaví, ako k starým mazákom zapadnú úspešné mladé pušky z „dvadsaťjednotky“. Viete, že: Dušan Galis bol v roku 1999 trénerom reprezentácie iba 2 mesiace a odišiel bez toho, aby s ňou odohral čo i len jediný zápas?