AC Miláno – Turín (letecky)

Kompletný zájazd na veľké derby AC Miláno – Turín FC zahŕňa:

  • obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Bratislava – Miláno – Bratislava)
  • ubytovanie na 1 noc v 3* hoteli siete Ibis s raňajkami
  • vstupenku základnej kategórie (3. poschodie, modrá/zelená tribúna) – vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
  • služby slovenského delegáta v Miláne

Úvodný zápas sezóny na legendárnom San Sire. V domácom drese sa oporou stáva Juraj Kucka, takže na svoje si príde aj fanúšik slovenského futbalu. Poďte s nami sledovať zaujímavý duel v slávnom futbalovom chráme.

Počas zájazdu na zápas AC spoznáte aj mesto Miláno ako turistickú destináciu. V sprievode nášho delegáta absolvujete okrem futbalu aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií. Podľa dohody delegát zabezpečí zaujímavý doplnkový program: prehliadka štadióna a nákup suvenírov v oficiálnom fanshope, večera v typickej talianskej reštaurácii alebo iných kultúrnych a športových podujatí.

Rámcový program zájazdu:
– 23. 10.: odlet z Bratislavy o 12:10, prílet do Milána o 13:35. Transfer na hotel (nie je v cene), ubytovanie. Voľný program podľa dohody s delegátom: napr. individuálna/spoločná prehliadka mesta, nakupovanie, degustácia miestnych špecialít. Večer individuálny/spoločný presun na San Siro a sledovanie zápasu.
– 24. 10.: odhlásenie z hotela. Transfer na letisko (nie je v cene). Odlet z Milána o 14:00, prílet do Bratislavy o 15:25.

Ak vás ponuka zájazdu zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.