O nás

Sme partia ľudí, pre ktorých je futbal všetkým. A hoci každý z nás má na to svoje vlastné dôvody, jeden máme všetci spoločný. Je ním športová cestovná kancelária FutbalTour.sk, v ktorej pracujeme.

Spoločnosť založili v roku 2011 Matej Očenáš a Július Turček (v činnosti nadviazala na projekt Poď na futbal z roku 2008), pričom postupne z nej vybudovali jednotku na trhu. Bez účasti investora či nadnárodnej siete.

Cestovný ruch je tvrdý biznis. Platí tu však jedno pravidlo: ak niečomu venujete maximálne úsilie a zúročíte ho v prospech klienta – skórujete. Vďaka našim skúsenostiam preto pre nás nie je problém ušiť vám zájazd na mieru a splniť akékoľvek požiadavky. Chcete VIP vstupenky s kompletným servisom alebo výnimočný zájazd pre vašich obchodných partnerov? Spoľahnite sa na nás.

FutbalTour.sk vznikol Z lásky k futbalu. Ide o naše krédo, ale predovšetkým zásadu, ktorou sa riadime. Naším cieľom je totiž sprostredkovať pre vás nezabudnuteľný športový zážitok vo futbale či v inom športe, ktorý si bez starostí užijete.
Je skvelé cestovať a spoznávať nové mestá, čo je však návykové, to sú atmosféra a emócie, ktoré zažijete len na futbale. Barcelona, Londýn, Turín, Mníchov… Presvedčte sa s nami, prečo je futbal najpopulárnejším športom planéty a prečo ho zbožňuje 3,5 miliardy ľudí vo svete.

DSC_0052

CK FutbalTour.sk – váš osobný sprievodca (nielen) futbalovým fenoménom:

  • FutbalTour.sk je prvou a najväčšou športovou cestovnou kanceláriou na Slovensku.
  • Spoločnosť sídli v Bratislave, interne zamestnáva 12 ľudí, má však aj ďalších externých spolupracovníkov, ktorí pôsobia v európskych futbalových baštách.
  • FutbalTour.sk pôsobí aj v Česku (FotbalTour.cz), Rakúsku (FussballTour.at), vo Švajčiarsku (FussballTour.ch), v Maďarsku (FociTour.hu) a Rumunsku (FotbalTour.ro).
  • Spoločnosť spolupracuje výhradne s overenými a spoľahlivými partnermi. Od sezóny 2014/2015 je CK FutbalTour.sk oficiálnym partnerom legendárneho futbalového veľkoklubu FC Barcelona, spolupracuje tiež s hokejovým klubom HC Slovan Bratislava, ako aj so športovou televíziou DigiSport. 

barcelona logo oficialny partner 2017 2018

  • Čoraz viac klientov využíva tiež služby pridružených cestovných kancelárií HokejTour.skSportsTour.sk, ktoré klientom zabezpečujú zájazdy za tenisom, basketbalom, hokejom, hádzanou či motoristickými športmi (formula 1).
  • Medzi spokojnými klientmi CK FutbalTour.sk sú aj desiatky firiem, ako napríklad Orange, Slovanet, Coca-Cola či Heineken.
  • V sezóne 2016/2017 FutbalTour.sk na zápasy prepravil viac ako 10-tisíc klientov zo Slovenska, z Česka, Rakúska, zo Švajčiarska i z Maďarska. Ako to na zájazdoch s nami vyzerá? Pozrite si fotografie klientov zo zájazdov.

Z lásky k futbalu!

 

 

Pediatric group issues https://ordermyessay.org/ adhd treatment guide,