Zájazdy s CK FutbalTour.sk bez obáv: Máme najkompletnejšie poistenie

Spoločnosť Premier Sport Tour s.r.o, pod ktorú patrí CK FutbalTour.sk a samozrejme aj CK HokejTour.sk a CK SportsTour.sk, spolupracuje dlhodobo iba s overenými a mimoriadne spoľahlivými partnermi. Aby sa naši klienti mohli počas zájazdu sústrediť len na skvelé športové a turistické zážitky a nemuseli myslieť na žiadne komplikácie, ponúkame im opäť niečo nové a jedinečné.

Tentokrát v spolupráci so poisťovňou MetLife, ktorá patrí medzi vedúce medzinárodné poisťovacie organizácie. Zameriava sa na poistenie podnikateľských subjektov aj osôb, ponúka celý rad inovatívnych produktov a služieb, ktoré sú podporované mimoriadnou finančnou silou.

Vďaka tomu sa milióny klientov po celom svete spoliehajú, že MetLife uspokojí ich špecifické poistné potreby. Poisťovňa MetLife úspešne pôsobí na Slovensku od roku 1995. Spoločnosť poskytuje široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a na Slovensku sa stala synonymom finančnej istoty a profesionalizmu.

Slovensko zájazdy FutbalTour Pavlina

Kompletná ochrana „za pár“ eur

Preto sme pre našich klientov pripravili ponuku nadštandardného cestovného poistenia v cene 3,00 EUR / osoba / deň. Poistenie je pripravené špeciálne na mieru pre futbalové zájazdy a ich špecifiká. Okrem poistného krytia v štandardnom cestovnom poistení obsahuje naviac storno zájazdu až do výšky 90 % z ceny zájazdu.

Storno zájazdu je uznateľné za nepredvídateľných okolností, ako:

  • meškanie leteckého spojenia či zmeškanie letu z dôvodov ktoré poistený nevedel ovplyvniť (smrť blízkeho rodinného príslušníka poisteného, choroba poisteného, úraz poisteného, autonehoda poistného na ceste na letisko a iné)
  • neuskutočnenie letu z dôvodov na strane leteckej spoločnosti (napríklad štrajk)
  • zhoršenie zdravotného stavu účastníka zájazdu trpiaceho chronickou chorobou a podobne.

Na vyžiadanie zabezpečíme aj špeciálne cestovné poistenie v cene 11 EUR / osoba / deň. Špeciálne poistenie zahŕňa odstránenie výluky na terorizmus a vyhlásenie výnimočného stavu v krajine, ktorá je v každom štandardnom cestovnom poistení a de facto anuluje poistné krytie pri takýchto udalostiach. Pri akceptovaní špeciálneho cestovného poistenia sú tak naši klienti chránení aj pri spomínaných neočakávaných udalostiach, akými sú hrozba terorizmu a vyhlásenie výnimočného stavu v krajine.

ROZSAH POISTNÉHO KRYTIA:

Poistenie MetLife

Každý klient dostane pred cestou na zájazd Potvrdenie o poistení, kde je uvedený kontakt v prípade núdze alebo ak bude potrebná lekárska pomoc. Toto potvrdenie je nutné mať počas celého pobytu stále pri sebe.

Samozrejmosťou je aj poistenie pre prípad úpadku CK.

Takže, obavy nechajte doma a hurá na cesty za nezabudnuteľnými športovými zážitkami!

fotbaltour czBarcelona:Atletico Madrid (150 klientov)

milano juventusAC Miláno:Juventus (110 klientov)

Real Madrid zájazdyReal Madrid:Atletico Madrid (90 klientov)