Neprehliadnite: Zájazdy na splátky s nulovým navýšením

Od 1. 12. 2015 je možné kúpiť zájazdy CK FutbalTour.sk aj formou splátkového predaja. Nemusíte tak zaplatiť celú sumu naraz a predídete jednorázovému zaťaženiu vášho rozpočtu. 

Hlavnou výhodou nákupu zájazdu na splátky je nulové navýšenie celkovej sumy zájazdu.  Napríklad: v 10 splátkach zaplatíte pravidelne po 10% z celkovej sumy a nič naviac. 

Nákup na splátky musí vždy schváliť splátková spoločnosť Cetelem, s ktorou spolupracujeme. Zohľadňuje najmä váš pravidelný príjem a výdavky s ohľadom na výšku mesačnej splátky. Ak ste zamestnaný, stačia vám 2 doklady totožnosti a potvrdenie o pravidelnom príjme.

Pred nákupom na splátky vám odporúčame pripraviť si informácie o vašom zamestnávateľovi, ako je jeho presný názov a telefónny kontakt a informácie o výške príjmu.

Nákup na splátky je možné využiť pri zájazde, ktorý je minimálne 30 dní odo dňa podpísania zmluvy. Splácanie zájazdu je však možné aj po samotnom termíne zájazdu.

Všeobecné podmienky: občan SR, vek 18 – 70 rokov, trvalý zdroj príjmov (nie je možné byť v skúšobnej dobe alebo výpovednej lehote)

Potrebné doklady: Platný občiansky preukaz, doklad pre overenie adresy (výpis z bankového účtu, doklad o zaplatení SIPO, vyúčtovanie za telefón, plyn, elektriku, nájomné, atď…)

PRODUKT Úver zdarma 10%+9×10%
BAREM 169
VÝŠKA ÚVERU 100 EUR – 3.320 EUR
PRIAMA PLATBA 10%
POČET SPLÁTOK 9
POISTENIE ÚVERU s poistením / bez poistenia

Príklad:

Cena tovaru 300 EUR
Priama platba 30 EUR
Výška úveru 270 EUR
Počet mesačných splátok 9
Výška mesačnej splátky 30 EUR
RPMN 0%
Doba splatnosti 9
Fixná úroková sadzba 0%
Celková čiastka, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť 270 EUR

Stačí si už iba vybrať z bohatej ponuky zájazdov 🙂