Fotolab prináša klientom FutbalTour.sk skvelé výhody

Keď sa spojí jednotka v cestovaní za futbalom a líder v oblasti fotoslužieb, môžu sa klienti oboch spoločností tešiť na skvelé benefity.

logo_sk CeweBestInPrint_05072012_cmyk_100k

Fotografie – spomienky, ktoré pretrvajú

Cestovanie za svetovým futbalom je skvelá príležitosť na zvečnenie vzácnych okamihov. Zvlášť, keď sa na najväčšie európske štadióny vydáte v spoločnosti najskúsenejšej športovej CK na Slovensku.

Tím FutbalTour.sk, v spolupráci s delegátmi v mieste konania zápasu, poskytuje NONSTOP kompletný servis od letiskových transferov až po prehliadku štadióna. Zaručene vám tak zostane čas na ničím nerušené snímanie.

Všetkého, od pôvabných uličiek v meste až po súboje na trávniku, z výhľadom z najlepších miest na štadióne.

cibulkova-dortmund-liverpool barcelona_hegedusova Real Madrid zájazd

Darček po návrate domov

Na usmiatych klientov čaká vždy po návrate na Slovensko pracovník našej CK s darčekom na privítanie. Vytlačená spoločná fotografia zo zájazdu v štýlovom fotoráme zaručene poteší.  Pri pohľade na ňu sa priblížia spomenieky so zájazdu, ako keby prebehol len pred týždňom.

barcelona-sagrada san-siro-milan-juve slovensko charterovy let

Akcia na vyvolanie fotiek 

Po návrate z futbalového výjazdu príde skôr či neskôr moment, kedy treba s plnými pamäťovými kartami v telefónoch a fotoaparátoch niečo urobiť. Vytlačená fotografia má v porovnaní s jej digitálnym nástupcom stále svoje čaro.

Aj preto prinášame možnosť tlače prvých 35 ks fotografií vo Fotolabe zdarma. Vybrané zábery stačí nahrať so zľavovým kódom na webe Fotolabu a nechať si ich zaslať na svoju adresu.

mdflt_te_idx_dco

Fotoknihy a fotoobrazy so zľavou

Ak si chcete vytvoriť naozaj unikátnu pamiatku, vlastnoručne si navrhnite fotoknihu. Nemusí byť iba futbalová. Použite fotky z vašej dovolenky, svadby, či vydareného výletu v prírode, a vytvorte si originálnu spomienku, ktorá poteší vás aj vašich blízkych.

Cena fotoknihy sa odvíja od počtu strán. Pri objednávke fotoknihy v hodnote  nad 30 €  máte šancu využiť zľavu 15 €. Podobne sa dá uplatniť zľava 10 € na tlač fotoobrazu.

Ille_800x400

Špičkový servis na celom Slovensku

V moderných predajniach Fotolabu na celom Slovensku stretnete ochotný personál, ktorý odborne poradí pri výrobe fotoknihy, tlači fotiek, alebo nákupe kvalitného fotoaparátu.

Jeden naozaj kvalitný fotoaparát majú navyše klienti CK FutbalTour.sk šancu vyhrať. Podrobnosti k súťaži nájdete TU.