CEWE FOTOKNIHA roka: Celoročná súťaž o atraktívne ceny

Vyhrajte s vašou FOTOKNIHOU! V spolupráci s partnerom CEWE-FOTOLAB vás pozývame na 8. ročník súťaže o najkrajšiu a najkreatívnejšiu CEWE FOTOKNIHU. Ukážte nám vaše vydarené diela a hrajte o ceny v celkovej hodnote 13 000 €. Súťaž prebieha od 1. 5. 2017 do 31. 1. 2018. 

Súťažte s CK FutbalTour.sk

Súťaž je určená všetkým nadšencom CEWE FOTOKNIHY, ktorí majú chuť súťažiť a ukázať svoje kreatívne zručnosti. Ako bonus za registráciu do súťaže získava každý súťažiaci poukaz v hodnote 10 € na ďalšiu CEWE FOTOKNIHU.

sutaz-roka-970x250

Ako súťažiť: 

  1. Vytvorte si vlastnú CEWE FOTOKNIHU v ľubovoľnom formáte a prihláste ju do súťaže do 30 dní od odoslania vašej online objednávky. Súťaž prebieha od 1. 5. 2017 do 31. 1. 2018.
  2. Vašu CEWE FOTOKNIHU môžete prihlásiť prostredníctvom registračného formulára na webovej stránke súťaže. Pre registráciu je potrebné zadať údaje z vašej objednávky: číslo zberne (prvé 6-číslie z čísla objednávky), číslo zákazky (druhé 6-číslie z čísla objednávky) a e-mailovú adresu, s ktorou bola objednávka odoslaná na spracovanie.Vzor registrácie objednávky s číslom 410067-566996: 
    Email: meno@vasmail.sk
    Číslo zberne: 410067
    Číslo objednávky: 566996
  3. Súťažíte! Šancu na výhru máte iba v tom mesiaci, kedy ste vašu CEWE FOTOKNIHU prihlásili do súťaže. Začiatkom každého mesiaca vyberie odborná porota dve fotoknihy prihlásené v predchádzajúcom mesiaci, ktoré získajú titul CEWE FOTOKNIHA MESIACA a TIP POROTY. Tie postupujú do veľkého finále o hlavnú výhru a získavajú aj hodnotné mesačné ceny.

Fotolab logo 2013 boss final

Online hlasovanie

Po zverejnení vašej CEWE FOTOKNIHY v galérii súťažných fotokníh je možné za ňu celý nasledujúci mesiac hlasovať. Pokiaľ odkaz na vašu fotoknihu rozošlete vašim známym a priateľom, svoje šance na úspech výrazne zvýšite. Jeden hlasujúci môže počas hlasovacieho obdobia zahlasovať za každú fotoknihu iba raz. Fotokniha s najväčším počtom hlasov postupuje takisto do veľkého finále.

Fotolab nove logo