Ako potešiť športovca, fanúšika či cestovateľa na Vianoce?

Televízny otecko v baranici opäť vysvetluje ryšavej dcére ako na Štedrý večer zahliadnuť zlaté prasiatko a to je jasný signál že Vianoce sa blížia. Čas pokoja a radosti je už tradične spojený s venovaním darčekov tým, na ktorých nám najviac záleží. Ak medzi nimi nájdete futbalových priaznivcov od 5 do 95 rokov, inšpirujte sa našimi futbalovými zájazdami. Pohodlne sa usaďte, nasledujú ozajstné futbalové pecky:

1. Autobusom na Bayern Mníchov – Wolfsburg od 99 €

Bayern M

Ráno nastúpite do autobusu, na obed si vychutnáte pravé bavorské koleno a večer si pre zmenu pochutnáte na najlepšom nemeckom mančafte. To všetko za cenu, ktorú vám pravdepodobne priatelia nebudú veriť. Allianz Arena bude svedkom pohárového zápasu medzi neohrozeným Bayernom a vlkmi z Wolfsburgu. Aj túto sezónu si chodia súperi do Mníchova po gólové nádielky a tak sa môže posádka pohodlného autobusu plného priaznivcov Bayernu tešíť na nezabudnuteľný zážitok!

2. FC Barcelona – Valencia autobusom od 279 € / FC Barcelona – Las Palmas letecky od 340 € 

barcelona-camp-nou-choreo

Nie je divu že Barcelona je najobľúbenejšou destináciou našich klientov. Kombinácii čarokrásneho mesta, vždy slnečného počasia a demoličnej čaty na čele s triom Messi – Suarez – Neymar odolá málokto. V prebiehajúcej sezóne si prvý raz vychutnali Barcelonu aj účastníci autobusového zájazdu a ďalšia možnosť príde v zápase proti netopierom z Valencie.

Že je Španielsko príliš ďaleko? Prečítajte si túto recenziu: „Napriek obavám z autobusového výjazdu, všetko klaplo tak ako malo. V autobuse vládla dobrá nálada, hotel bol na vysokej úrovni a delegát Filip nemal chybu. Vedel čo, kde a ako a ukázal nám veľa z Barcelony, aj mimo oficiálneho programu“. A pre zástncov lietania máme cenový trhák v podobe zápasu FC Barcelona – Las Palmas.

3. AC Miláno – Neapol autobusom od 129 € / AC Miláno – Neapol letecky od 250 €
AC Miláno San Siro

Znovuzrodené AC Miláno je na ceste k talianskej elite. Výrazným dielom k tomu prispieva aj Juraj Kucka, pilier záložnej formácie rossoneri. V januári privedie na 80-tisícové San Siro svoje mužstvo Marek Hamšík a tak bude mať slovenský divák o zábavu postarané. O program mimo zápasu sa pre zmenu postarajú slovenskí delegáti, ktorí prevedú klientov pôvabným Milánom, poradia tie najlepšie miesta na nákupy a chutné jedlo a po zápase si už všetci budú môcť vychutnať cestu domov supermoderným „žltým“ autobusom RegioJet, s koženými sedadlami a audiovizuálnym zariadením pre každého cestujúceho.

4. Real Madrid – Espanyol (autobusom) od 279 €

real-madrid-santiago-bernabeu-stadion-nahlad-hd

Že je Madrid perfektným miestom na život sa môžete dočítať tu. Ale lepšie, ako sto krát prečítať blog, je kráľovské mesto osobne navštíviť. Vo februári budú mať všetci priaznivci Realu a klasického spôsobu cestavania šancu vidieť v akcii svojich hrdinov. Majestátny štadión Santiago Bernabéu bude miestom stretnutia domácich s menej slávnejším klubom z Barcelony a vy môžete byť pri tom za skvelú cenu!

5. Majstrovstvá Európy do 21 rokov v Poľsku od 89 €

slovensko-21-nastup-na-zapas

Mladí reprezentanti sa po 17 rokoch opäť predstavia na záverečnom turnaji ME v kategórii do 21 rokov. Po úspešnom účinkovaní na domácom šampionáte v Bratislave, Trnave a Trenčíne budú tentokrát hrať svoje zápasy v skupine A v neďalekých mestách Kielce a Lublin. Po autobusových zájazdoch na otočku bez prespania a s nocľahom na 1 noc počas seniorských ME 2016 vo Francúzsku prepravíme enklávu fanúšikov aj na atraktívne zápasy mladých sokolov!

Toto bola iba malá ukážka, čim potešiť rodinu, priateľov alebo kolegov pod vianočným stromčekom. Ak ste si v nej nenašli to svoje, vedzte že v ponuke najväčšej športovej CK na Slovensku sú aj hokejové zájazdy, tenisové zájazdy, auto-moto zájazdy. Ak by ste v našej ponuke predsa len nenašli to po čom túžite, určite nás kontaktujte. Zájazd na vybrané podujatie vám pripravíme s radosťou na mieru.

A aby ste venovali darček naozaj originálne, radi pre vás zdarma vyhotovíme darčekovú poukážku, s vami navrhnutým venovaním. V spolupráci s FutbalTour.sk sa môžete postarať o naozaj nezabudnuteľné Vianoce 🙂

darcekova poukazka-page-001 (1)

+Tip na menší darček pre všetkých futbalových fanúšikov: Získajte do svojej zbierky futbalovú fotoknihu CEWE FOTOKNIHA EURO 2016FOTOKNIHA mapuje úspešné pôsobenie slovenského „A“ tímu na ME vo Francúzsku

europremiera_titulka

Z lásky k futbalu!